Nasz skup aut czynny jest 7 dni w tygodniu 24h na dobę.

Telefon. 516-204-205

13 + 11 =

Skup Samochodów

Działamy szybko i niezawodnie. Skup aut prowadzimy przeszło 10 lat na terenie województwa pomorskiego. Płacimy gotówką na miejscu u klienta, dojazd na oględziny pojazdu jest darmowy. Nasze skupowe ceny są konkurencyjne ! Zapraszamy do kontaktu.

Kupimy samochody

Skupujemy samochody osobowe oraz dostawcze do 3,5 tony. Jesteśmy zainteresowani autami sprawnymi, uszkodzonymi oraz przeznaczonymi na złom. Kupujemy również auta w wersji angielskiej oraz samochody na części. Marka, model oraz rok nie ma dla nas znaczenia.

Auto Skup

Nasz auto skup działa szybko i niezawodnie ! Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas. Dojedziemy do Ciebie o ustalonej porze i czasie. Działamy na terenie Gdyni i Trójmiasta.

Kasacja Pojazdów

Jeżeli Twój samochód przeznaczony jest do kasacji, a nie wiesz, jak się do tego zabrać, zadzwoń do nas! Przyjedziemy po Twój samochód z gotową umową oraz gotówką. Nie zwlekaj, pozbądź się niepotrzebnego złomu, oszczędzając czas i pieniądze!

Jakie auta skupujemy ?

Samochody są naszą pasją, skupujemy auta wszystkich marek niezależnie od ich stanu technicznego.

Złomowanie Aut

Jeżeli nie możesz pozbyć się samochodu, który nie jest już w najlepszym stanie, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi pracownikami, korzystając z zakładki – kontakt! Odkupimy od Ciebie Twój samochód, a Ty pozbędziesz się stresującego problemu!

projekt i wykonanie auto-hurt.com.pl