Nasza oferta to przede wszystkim pomoc naszym klientom w pozbyciu się niepotrzebnego, zagracającego podwórko lub podjazd, samochodu. Nie jest dla nas ważne to, czy samochód nadaje się już tylko na złom, czy jest całkiem sprawny, lub niedawno brał udział w wypadku. Nieistotne są dla nas również marki, ani rocznik. Wystarczy do nas zadzwonić, a my przygotujemy darmową wycenę, również za darmo dojedziemy do klientów na terenie Trójmiasta, Rumi, Redy, Wejherowa, Helu, Malborka, Kościerzyna lub Starogardu Gdańskiego. Dzięki naszej ofercie, wielu klientów pozbyło się już swoich niepotrzebnych samochodów, nawet nie wychodząc z domu. Wystarczy umówić się przez telefon, a my przyjedziemy z odpowiednimi dokumentami, sprzętem i umówioną wcześniej gotówką. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i skorzystanie z wyjątkowo atrakcyjnej oferty skupu samochodów!

Skup Samochodów

Działamy szybko i niezawodnie. Skup aut prowadzimy przeszło 10 lat na terenie województwa pomorskiego. Płacimy gotówką na miejscu u klienta, dojazd na oględziny pojazdu jest darmowy. Nasze skupowe ceny są konkurencyjne ! Zapraszamy do kontaktu.

Kupimy samochody

Skupujemy samochody osobowe oraz dostawcze do 3,5 tony. Jesteśmy zainteresowani autami sprawnymi, uszkodzonymi oraz przeznaczonymi na złom. Kupujemy również auta w wersji angielskiej oraz samochody na części. Marka, model oraz rok nie ma dla nas znaczenia.

Auto Skup

Nasz auto skup działa szybko i niezawodnie ! Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas. Dojedziemy do Ciebie o ustalonej porze i czasie. Działamy na terenie Gdyni i Trójmiasta.

Kasacja Pojazdów

Jeżeli Twój samochód przeznaczony jest do kasacji, a nie wiesz, jak się do tego zabrać, zadzwoń do nas! Przyjedziemy po Twój samochód z gotową umową oraz gotówką. Nie zwlekaj, pozbądź się niepotrzebnego złomu, oszczędzając czas i pieniądze!

Jakie auta skupujemy ?

Samochody są naszą pasją, skupujemy auta wszystkich marek niezależnie od ich stanu technicznego.

Złomowanie Aut

Jeżeli nie możesz pozbyć się samochodu, który nie jest już w najlepszym stanie, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi pracownikami, korzystając z zakładki – kontakt! Odkupimy od Ciebie Twój samochód, a Ty pozbędziesz się stresującego problemu!

projekt i wykonanie auto-hurt.com.pl